Narzędzia dla profesjonalistów i hobbystów. Sprawdź sklep Metalmedia

Jeśli szukasz profesjonalnych narzędzi oraz oprzyrządowania dla firm produkcyjnych, serwisowych albo do użytku domowego, sklep Metalmedia ma w swojej ofercie szeroki wybór produktów, które mogą Cię zainteresować. Wspieramy pasjonatów majsterkowania oraz duże przedsiębiorstwa. Każdy znajdzie coś dla siebie w atrakcyjnych cenach.

Wy-śrub-owana oferta do każdej pracy

Spośród tysięcy narzędzi ręcznych, popularnym wyborem są wykrętaki do śrub. To niezastąpione akcesorium w warsztacie każdego majsterkowicza i profesjonalisty. Dzięki nim można łatwo usunąć uszkodzone, zardzewiałe lub złamane śruby bez ryzyka uszkodzenia otaczającego materiału. Zapobiegają bezpośredniemu kontaktowi dłoni z metalem dzięki gumowemu uchwytowi. U nas najdziesz wykrętaki różnych rozmiarów i typów (najczęściej z grotem sześciokątnym), które poradzą sobie z najtrudniejszymi zadaniami m.in. od wiodącego producenta Stahlwille.

Jakich śrub najczęściej szukają nasi klienci?

Mogą być naprawdę różne! Dzieli się ze względu na materiał z jakiego zostały wykonane, co determinuje również środowiska, w jakich można je używać. W domowym garażu często spotkasz różne tzw. nierdzewki, ale firmy produkcyjne często sięgają też po bardziej specjalistyczne rozwiązania, np. śruby calowe. Stosowane są w wielu gałęziach przemysłu: motoryzacyjnym, budownictwie czy lotnictwie. Używane są zwłaszcza tam, gdzie stosuje się system miar calowy zamiast metrycznego. U nas dostępne są różne rodzaje gwintów i długości, co pozwala na dobranie odpowiednich śrub do konkretnego zastosowania. W odpowiedniej zakładce znajdziesz cały przekrój oraz objaśnienia dla rodzajów gwintów: BA, BSF, BSW, UNC i UNF.

Przydatnych narzędzi jest bardzo wiele – poznaj jedno z nich

Nasadki do obrobionych śrub ułatwia pracę z uszkodzonymi elementami złącznymi, np. zniszczone łebki. Dzięki specjalnej konstrukcji, nasadki te doskonale trzymają się obrobionej powierzchni śruby, umożliwiając jej łatwe wykręcenie. W ofercie Metalmedia znajdziesz nasadki w różnych rozmiarach, które spełnią wymagania zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wykrętaków do śrub, śrub calowych czy nasadek do obrobionych śrub, w tym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do sprawnej i skutecznej pracy.

Kup artykuł sponsorowany na tej stronie >>