Studium Języków Obcych

Studium Języków Obcych

Studium Języków Obcych Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi prowadzi lektoraty języków obcych objętych programem studiów na zróżnicowanych poziomach zaawansowania: od początkującego poprzez średnio zaawansowany, aż do zaawansowanego. Studenci mogą też pogłębiać znajomość języków w ramach kursów popołudniowych.

SJO WSIU jest autoryzowanym partnerem ETS (Educational Testing Service) , największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych.

W nauce stosowane są najnowocześniejsze metody dydaktyczne, podręczniki i programy nauczania. Na zajęciach lektorzy
i studenci korzystają z tradycyjnych podręczników wspartych nowoczesnymi rozwiązaniami multimedialnymi np. komputerami z programami do nauki języków. Studium cały czas dba o wysoki poziom nauczania intensywnie angażując się
w szereg projektów unijnych np. ActivELP, ONAIR czy najnowszy LeTS GO. Studium ma do swojej dyspozycji nowocześnie wyposażone laboratorium językowe (słuchawki/ mikrofony/ tablica interaktywna/ rzutnik multimedialny) oraz multimedialną pracownię komputerową.

Zapraszamy po komplet informacji na stronę Studium Języków Obcych: www.sjo.wsinf.edu.pl 

Przydatne linki