CENTRUM REHABILITACJI I KOSMETOLOGII

Centrum Rehabilitacji i Kosmetologii przy Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności ma za cel służyć zarówno pracownikom uczelni, studentom, jak również wszystkim mieszkańcom Łodzi i okolic.

Centrum oferuje usługi z zakresu: fizykoterapii, kosmetyki, rehabilitacji, gimnastyki oraz masażu.

Posiadamy nowoczesne zaplecze do zajęć ruchowych (kinezyterapii), salę wyposażoną w super nowoczesny sprzęt do fizykoterapii (laser, pole magnetyczne, ultradżwięki, diatermia i inne), oraz sale do hydroterapii wyposażone w wanny do masaży podwodnych połączonych z koloroterapią.

Sprzęt ten użytkowany jest do przywracania sprawności w określonych schorzeniach ale również poprawie kondycji i sprawności, a także rewitalizacji naszego społeczeństwa. Pod opieką wykwalifikowanej kadry nasi goście mogą poprawić swój stan zdrowia i sprawności fizyczną. Chcemy również pomóc przywrócić Państwu wiarę we własne możliwości oraz zachęcić do aktywności fizycznej i profilaktyki zdrowotnej

Więcej szczegółów związanych z funkcjonowaniem CRiK oraz oferta pełna oferta dostępna jest tutaj

CRiK