KONKURS - Wygraj roczne stypendium

WYNIKI KONKURSU:

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło przedstawić zwycięski projekt na logo 20-lecia Uczelni. Nagroda trafia do pana Bohdana, którego praca najbardziej spodobała się jury ze względu na syntetyczne zobrazowanie charakteru naszej oferty dydaktycznej.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy i dziękujemy wszystkim osobom za wzięcie udziału w Konkursie!

Zwycięska praca:

***

Wygraj roczne stypendium na kierunku artystyczna grafika komputerowa na Wydziale Sztuk Pięknych i Projektowych WSIU!!

Zaprojektuj logo obchodów 20 - lecia istnienia Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności i dołącz do grona naszych studentów!

Do 30 września prześlij nam swoją propozycję graficzną znaku obchodów, a zwycięski projekt stanie się oficjalnym logotypem 20-lecia Uczelni i będzie używany na czas trwania obchodów.

Zwycięzca otrzyma roczne stypendium na kierunku Artystyczna Grafika Komputerowa!

Ważne:

• Projekt logo musi zawierać pełną nazwę Uczelni w formie obowiązującego logotypu WSIU oraz czytelne odniesienie do jubileuszu (np. „1997–2017”; „20 lat”)
  • Akceptowane będą pliki w rozszerzeniu ai lub cdr wraz z poglądowym plikiem jpg, fonty zamienione na krzywe.
  •  Prace prosimy nadsyłać na adres: promocja@wsinf.edu.pl w tytule wpisując Logo 20-lecia WSIU.
  • Ogłoszenie wyników nastąpi 4 października na portalu społecznościowym Facebook oraz na stronie Uczelni.
  • Laureat konkursu zostanie poinformowany o wynikach również drogą mailową.
  • Każdy z uczestników konkursu może nadesłać maksymalnie 3 projekty.

Czas start! Czekamy na Twój projekt!

Do pobrania:

Logo Uczelni