Nowa strona Uczelni - Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi

niedziela, 22 stycznia 2017 22:22

Nowa strona Uczelni

Pragniemy poinformować iż wkrótce strona internetowa Uczelni otrzyma nowy wygląd i odświeżoną formę.

Idąc z duchem czasu postanowiliśmy odświeżyć szatę graficzną strony oraz dokonać zmian, które przyczynią się do jeszcze bardziej intuicyjnego i wygodnego korzystania z niej.

Sama struktura menu jak i jego zawartość nie uległa drastycznej zmianie, co pozwoli na swobodne korzystanie z jej zasobów osobom które przyzwyczaiły się do dotychczasowej formy i układu strony a nowym osobom z pewnością pozwoli na łatwe dotarcie do informacji, które są dla nich ważne.

W chwili obecnej dajemy wszystkim możliwość przetestowania nowej strony pod adresem www.beta.wsinf.edu.pl .

Od moemntu wprowadzenia nowej strony będzie ona główną stroną obowiązującą, podpiętą pod adres wsinf.edu.pl z opcją przejścia do starej strony przez pewien czas (od tego momentu stara strona nie będzie już aktualizowana).

Jesteśmy jeszcze w trakcie wprowadzania ostatnich zmian i poprawek.
Będziemy niezwykle wdzięczni za przesyłanie wszystkich uwag i sugestii odnośnie nowej strony pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  .

Liczymy, że nowa odsłona strony Uczelni dostarczy pozytywnych wrażeń i pozwoli na wygodne korzystanie z jej zasobów.

Joomla SEO by AceSEF

Pozostałe jednostki