KSZTAŁCIMY OD PONAD 23 LAT!

Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności jest laureatem wielu prestiżowych nagród

Czytaj więcej >

Studia z gwarancją pracy

34000 absolwentów z dyplomem inżyniera, licencjata oraz magistra.

Czytaj więcej >

INFORMATYKA

Zdobądź zawód przyszłości!

Czytaj więcej >

WYDZIAŁ SZTUK PIĘKNYCH I PROJEKTOWYCH

Grafika i Architektura Wnętrz

Czytaj więcej >

Projektowanie gier komputerowych

Grafika + Informatyka. Sprawdź już teraz!

Czytaj więcej >

Posiadamy własny kampus

Basen, siłownia, hala sportowa, parking, akademik. Wszystko w jednym miejscu!

Czytaj więcej >

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Prowadź firmę bez rejestracji działalności gospodarczej

Czytaj więcej >

Nasze video

 

 

 Dlaczego wybrać nas?

Stawiamy na praktykę

Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności wprowadza autorskie programy nauczania dopasowane do oczekiwań rynku pracy. Zależy nam by student otrzymał od nas więcej praktyki a mniej teorii w miejsce konkretnych umiejętności oczekiwanych na rynku pracy. Celem takich zmian jest kompetentny absolwent przygotowany do wykonywania zawodu. W praktyce to mniej zajęć teoretycznych na rzecz zajęć o charakterze praktycznym (większa ilość godzin laboratoriów, pracy nad projektami, etc.). Dodatkowo część zajęć jest prowadzona przez osoby z doświadczeniem zawodowym nabytym poza uczelnią - praktycy / pracownicy z wybranych firm.

Współpraca z firmami

Jako uczelnia niepubliczna możemy pozwolić sobie na bardziej elastyczne reagowanie na zmiany jakie zachodzą na rynku pracy. Bacznie obserwujemy trendy, szukamy najlepszych rozwiązań z naszymi partnerami. Dzięki tak silnej współpracy z firmami możemy zaoferować naszym studentom setki ofert pracy, praktyk, staży dostępnych
w Akademickim Biurze Karier.

PLATFORMA INFORMATYCZNA TEWI

Platforma TEWI w sensie technicznym to ponadregionalna sieć komputerowa z oprogramowaniem umożliwiająca projektowanie, budowanie i zarządzanie życiem produktu. Projekt „Platforma Informatyczna TEWI”, otrzymał dofinansowanie w ramach programu Projekt Operacyjny Innowacyjna Gospodarka. Więcej na ten temat tutaj.  Strona projektu

Pracownia ESKO

Otworzyliśmy pierwszą w Polsce salę dedykowaną oprogramowaniu do projektowania druku fleksograficznego – ESKO. Rynek pracy zgłasza ogromne zapotrzebowanie na pracowników posiadających umiejętność projektowania w tej technologii. To ogromna szansa dla Was! W Polsce ponad 50% przygotowalni i drukarni fleksograficznych opiera swoją produkcję na rozwiązaniach w tej technologi co stanowi 90% opakowań na naszym rynku.

Nowy moduł "Projektowanie gier"

W ramach międzywydziałowego modułu Projektowania Gier Komputerowych, naszej Uczelni kształceni są studenci specjalizujący się w projektowaniu i produkcji gier komputerowych. Nabycie tych umiejętności daje duże możliwości zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się branży gier, a także w realizacji własnych kreatywnych pomysłów. Zajęcia prowadzone są tak aby miłośnik gier mógł wchłonąć jak najwięcej wiedzy i umiejętności z obu kierunków (Komputerowa Grafika Artystyczna+Informatyka). W ramach nauczani a studenci poznają oprogramowanie 3d m.in Blender, ZBrush, Adobe Photoshop CC, Algoritmic, 3DCoat, SubstanceDesigner oraz Unity i Unreal Engine, ale również tajniki concept artu, mate painttingu.

Wszystko w jednym miejscu!

Zajęcia odbywają się w jednym miejscu na Kampusie w samym centrum miasta! Kampus wyposażony jest w strzeżony i monitorowany parking, podjazd dla osób niepełnosprawnych oraz niezliczoną liczbę miejsc parkingowych, basen, siłownię, halę sportową.

Partnerzy o nas