ROZSZERZENIE OFERTY EDUKACYJNEJ: GRAFIKA + INFORMATYKA = PODSTAWY PROJEKTOWANIA GIER - Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi

czwartek, 02 lipca 2015 09:36

W związku z niesłabnącym zainteresowaniem problematyką Projektowania gier komputerowych uruchamiamy w nowym roku akademickim nowy moduł dydaktyczny, który realizowany będzie wspólnie na kierunku Informatyka i Grafika.

Wybrane zajęcia z Grafiki będą dostępne dla studentów Informatyki i odwrotnie, tak aby miłośnik gier mógł wchłonąć jak najwięcej wiedzy i umiejętności z obu kierunków. Podstawowe narzędzia to OPROGRAMOWANIE  3d m.inBlender, ZBrush, Adobe Photoshop CC, Algoritmic, 3DCoat, SubstanceDesigner oraz Unity i Unreal Engine.

Plan zajęć: dla przedmiotów z Modułu Projektowania Gier zostanie odpowiednio skorelowany – planujemy prowadzenie zajęć metodą Projektu.
Wsparcie merytoryczne zapewniają firmy z Łódzkiego Klastra Gamdev

Joomla SEO by AceSEF