Galeria z m@łpą 1 - Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi

niedziela, 10 kwietnia 2011 07:05

Galeria z m@łpą 1

W sobotę 23 kwietnia 2005 r. w Wyższej Szkole Informatyki w Łodzi zainaugurowana została Galeria z M@łpą. Wystawy będą organizowane cyklicznie raz w miesiącu i będą promować prace młodych artystów - nie tylko studentów, ale także wykładowców.

Autorką pierwszej wystawy zatytułowanej Skanografie jest Maria Raminger. Wernisaż cieszył się ogromną popularnością. Młoda artystka odebrała gratulacje od Pani Kanclerz Anieli Bednarek oraz swojego promotora i dziekana Artystycznej Grafiki Komputerowej prof. Grzegorza Chojnackiego.

Pokazane plakaty, ze względu na nietypową technikę wykonania oraz prostotę użytych narzędzi, wzbudziły ogólny podziw. Do wyrazów uznania dołączali się nie tylko przyjaciele autorki, ale także wiele osób związanych ze sztuką.

Prace Marysi Raminger można będzie jeszcze przez miesiąc oglądać w Galerii z M@łpą do czego zachęcamy. To trzeba zobaczyć.

Joomla SEO by AceSEF

Pozostałe jednostki