To trzeba to zobaczyć! Już 9 grudnia kolejne Spotkanie z Olimpijczykami

Dodano dnia: 30 listopada 2016

Spotkanie z Olimpijczykami to niecodzienna okazja do podróży w czasie do lat największej świetności polskiego sportu, podczas, której dowiecie się jak zmienił się sport na przestrzeni wieku, zadacie nurtujące pytania dotyczące treningów, diety, opieki sportowców, przeżyjecie jeszcze raz wyjątkowe i niezapomniane chwile w towarzystwie samych mistrzów – tak spotkanie z Olimpijczykami skomentowała Kanclerz Wyższej Szkoły i Informatyki na konferencji prasowej
9 grudnia w piątek odbędzie się kolejne spotkanie z mistrzami polskiego sportu, ikonami sportu, którzy reprezentowali nas kraj na Olimpiadach sportowych. Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności jako wieloletni partner Regionalnej Rady Olimpijskiej z Łodzi oraz mecenas sportu w regionie po raz kolejny będzie gościć mistrzów olimpijskich.

Spotkanie poprowadzi inicjator wydarzenia Mieczysław Nowicki, polski kolarz szosowy i torowy, dwukrotny medalista olimpijski z Montrealu, dwukrotny medalista szosowych mistrzostw świata oraz Minister sportu w rządze Jerzego Buzka oraz dziennikarz sportowy, Krzysztof Miklas.
Zapraszamy wszystkich miłośników sportu i nie tylko, do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Start imprezy: godz. 17:00
Data: 9 grudnia 2016 (piątek)
Miejsce: aula w budynku B (sala 109) ul. Rzgowska 17a, Łódź

Partnerami wydarzenia są:
Grupa reklamowa – Netmi
Pozycjonowanie stron www – Position1
800 400 400 • TAXI
Healthyfood - Catering dietetyczny
ABM Jędraszek Sp. j.

Dołącz do wydarzenia i bądż na bieżąco! --> https://www.facebook.com/events/662539533913873/?notif_t=plan_user_invited¬if_id=1480512637156672

spotkanie z olimpijczykami