Bezpłatne szkolenie dla nauczycieli

Dodano dnia: 22 listopada 2016

Zapraszamy do zapisów na szkolenie dla nauczycieli pt. „Podniesienie umiejętności i kompetencji w zakresie nauczania programowania na wszystkich etapach edukacyjnych”.

Odbędzie się ono w terminie 1-3 grudnia  br., w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności, która mieści się w Łodzi, przy ulicy Rzgowskiej 17a.

Rekrutację dedykujemy przede wszystkim nauczycielom ze szkół, które zgłosiły się do udziału w Pilotażowym wdrożeniu programowania w edukacji formalnej poprzez innowację pedagogiczną.
W szkoleniu powinien uczestniczyć, co najmniej 1 nauczyciel z każdej zgłoszonej szkoły.
Dla przedstawicieli pozostałych szkół zostanie stworzona lista rezerwowa.

Szkolenie jest bezpłatne. Zapewniamy materiały szkoleniowe dla wszystkich uczestników szkolenia.

Zapisy prosimy dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
aneta_olejnik@wsinf.edu.pl

Szczegółowy plan szkolenia