Nasi studenci pracują dla najlepszych!

Dodano dnia: 2 października 2016

Wybór studiów i kierunku to ważna rzecz. Z naszej strony staramy się dbać o to, by na każdym kierunku przekazać studentom jak najwięcej wiedzy, podanej w przystępny sposób przez doskonałych wykładowców z bogatym dorobkiem naukowym. Dbamy o to, by każdy student mógł posmakować jak wygląda praca na danym kierunku, poprzez staże i praktyki , o które dba nasze Akademickie Biuro Karier.

Dzisiaj prezentujemy sylwetki dwóch studentów Wydziału Sztuk Pięknych i Projektowych. Wydział ten, to doskonale połączenie sztuki i techniki, rewelacyjna kadra, współpraca z firmami, które są na bieżąco z trendami. Studia u nas to świat druku 3D, wirtualny świat, świat opakowań, projektowanie użytkowe i wiele, wiele więcej, a wszystko pod okiem najlepszych specjalistów.

Poznaj Igora i Macieja, którzy pracują dla twórców Wiedźmina w CDA PROJECT RED w Warszawie! Autorzy o rekrutacji:
- Cały proces rekrutacji trwał miesiąc. Składał się ze skrupulatnego złożenia CV i listu motywacyjnego, w języku angielskim oraz dostatecznie dobrego portfolio. Kolejnym etapem był test naszych umiejętności, po którym czekały nas rozmowy rekrutacyjne w siedzibie CD projekt RED w Warszawie. Gdy wszystkie etapy przeszliśmy pozytywnie, otrzymaliśmy maila zapraszającego nas do rozpoczęcia współpracy.
-Dziś pierwszego sierpnia, był nasz pierwszy dzień w firmie. Zostaliśmy przydzieleni do pracy, nad nowo powstającą grą karcianą "Gwent".
- Każdy z nas robi to co chciał. Igor zajmuje się grafiką 3D, Maciej 2D.