Materiały dydaktyczny i terminy konsultacji dla Studentów WSIU

Dodano dnia: 27 maja 2020

Drodzy Studenci,

przypominamy, że wszystkie materiały dydaktyczne dla Studentów dostępne są w zakładce Student --> Materiały dydaktyczne do pobrania. Podstrona wymaga podania loginu i hasła, które zostało wysłane do studentów mailowo.

Na tej samej podstronie, na samym dole, znajdują się informacje o terminach i sposobach konsultacji z wykładowcami.

WAŻNE -> Od dnia 06.04.2020 wszystkie NOWE materiały są dodawane na FTP'a Uczelni (sukcesywnie będą też przenoszone tutaj starsze materiały).

Dostęp do FTP’a dla Studentów -  adres WWW (przeglądarka): https://leo.wsinf.edu.pl/zdalne
Login i hasło takie samo jak do logowania sie do strony "Materiały dydaktyczne do...".

W razie jakichkolwiek pytań związanych z brakiem hasła bądź loginu, prosimy o kontakt z dziekanat@wsinf.edu.pl w innych tematach prosimy o kontakt z promocja@wsinf.edu.pl

Jak skutecznie uczyć się online? Sprawdź nasze porady!