Nowe godziny obsługi Studentów (od 25 maja / May 25) PL / ENG

Dodano dnia: 23 maja 2020

Drodzy Studenci,

od 25 maja ulegają zmianie dni i godziny obsługi studentów stacjonarnie na terenie Uczelni (Kasa, Dziekanat itd.). Nowe godziny pracy:

poniedziałek - piątek  9:00 – 15:00

Prosimy nadal by z uwagi na sytuację epidemiologiczną w Kraju i w trosce o zdrowie nas wszystkich w jak największym stopniu kontaktować się mailowo bądź telefonicznie z jednostkami Uczelni. Dziekanat jest dostępny dla studentów mailowo pod adresem dziekanat@wsinf.edu.pl.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

-------------------------------

Dear Students,

from May 25, days and hours of student service are changed at the University (ticket office, dean's office etc.). New business hours:

Monday - Friday 9:00 - 15:00

However, please, due to the epidemiological situation in the country and out of concern for the health of all of us, contact the University units by e-mail or phone as much as possible. The dean's office is available to students by e-mail at dziekanat@wsinf.edu.pl.

Thank you for your understanding.