Materiały dydaktyczne i terminy konsultacji

Dodano dnia: 28 marca 2020

Szanowni Studenci

w oparciu o decyzję Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego związaną z rozwijająca się epidemią koronawirusa w Polsce, od 26 marca został zmieniony tryb prowadzenia zajęć dydaktycznych na wszystkich rodzajach i kierunkach kształcenia na tryb zdalnego nauczania.

Wszystkie materiały dydaktyczne dla Studentów dostępne są w zakładce Student --> Materiały dydaktyczne do pobrania. Podstrona wymaga podania loginu i hasła, które zostało wysłane do studentów mailowo.

Na tej samej podstronie, na samym dole, znajdują się informacje o terminach i sposobach konsultacji z wykładowcami.

W razie dodatkowych patyń prosimy o kontakt mailowy na promocja@wsinf.edu.pl bądź dziekanat@wsinf.edu.pl .

!!! WAŻNE  - UWAGA STUDENCI !!!
Informujemy, że od dnia 06.04.2020 wszystkie NOWE materiały będą dodawane na FTP'a Uczelni (sukcesywnie będą też przenoszone tutaj starsze materiały).

Dostęp do FTP’a dla Studentów -  adres WWW (przeglądarka): https://leo.wsinf.edu.pl/zdalne
Login i hasło takie samo jak do logowania sie do strony "Materiały dydaktyczne do...".

Jak skutecznie uczyć się online? Sprawdź nasze porady!