List do Studentów od Kanclerz Uczelni WSIU

Dodano dnia: 24 marca 2020

Drodzy Studenci,

poniżej zamieszczamy kilka słów od Kanclerz Uczelni dotyczących obecnego działania Uczelni i organizacji zajęć. Wszyscy znaleźliśmy się w nowej rzeczywistości w której musimy się jak najszybciej odnaleźć. Dla Was pracujemy w niezmienionym trybie i dokonujemy wszelkich starań by nie zachwiać dotychczasowej pracy jaką wykonaliście Wy i jaką wykonują dydaktycy i wszyscy pracownicy Uczelni. Wierzymy, że razem temu podołamy!

"Szanowni Państwo,

W zaistniałej sytuacji epidemicznej Uczelnia nie zawiesza zajęć, lecz jest zmuszona, zgodnie z decyzjami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz władz akademickich Uczelni, do zmiany sposobu kształcenia.

Jedynie taka forma kształcenia umożliwi studentom pomyślne zakończenie i zaliczenie semestru letniego w r.a. 2019/20.
Realizacja wyżej wymienionego celu wymaga od studentów regularnego płacenia czesnego, co będzie gwarantować wypłatę wynagrodzeń wykładowcom i pracownikom Dziekanatów w Łodzi i Bydgoszczy.

Aneta Ruszkowska
Kanclerz Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności"