Łódzki Test Informatyków - nie możesz tego przegapić!

Dodano dnia: 2 marca 2020

Bez presji i stresu sprawdź się w oczach pracodawców!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów na kolejną już edycję Łódzkiego Testu Informatyków. To wyjątkowa okazja do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności w sprzyjających warunkach nim przyjdzie nam sie zmierzyć z sytuacjami gdzie stres podczas testowania naszej wiedzy będzie zdecydowanie większy.

Co to jest Test Informatyków?

To zbiór pytań, które zostały przygotowane przez najbardziej znaczące firmy IT w regionie łódzkim. Test ma weryfikować praktyczną wiedzę studentów bez względu na kierunek, wydział czy rok studiów. Pytania są analogiczne do tych, które można spotkać na rekrutacjach u potencjalnych pracodawców.

Kiedy?

Test odbędzie się w dniu 25 marca 2020 w laboratoriach Politechniki Łódzkiej oraz Uniwersytetu Łódzkiego.

Aby wziąć udział w Teście należy w dniach 24.02.2020 - 18.03.2020 dokonać rejestracji na stronie:
www.testIT.p.lodz.pl

Organizatorami Testu są łódzkie firmy z sektora IT - Accenture Advanced Technology Center Poland, Comarch, Kariera w Ericsson, Exaco oraz Politechnika Łódzka

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1086659338353847/