Wystartowała III edycja Tubądzin Design Awards!

Dodano dnia: 30 stycznia 2020

Drodzy Studenci!

Mamy informację, że wystartowała III edycja Tubądzin Design Awards! Organizatorzy docenili Wasze zaangażowanie oraz nieszablonowe pomysły i wiedzą, że drzemie w Was nieskończona siła inspiracji!

Zgłaszajcie swoje projekty na www.tubadzin.pl/design i pokażcie Waszą moc twórczego potencjału.

Łączna pula nagród wynosi 50 000 euro, a do zdobycia są m.in. Grand Prix 2500 euro oraz wyjazd do Abu Dhabi lub Islandii, wyjazdy do Mediolanu oraz staże w najlepszych biurach architektonicznych w Paryżu, Warszawie i Lwowie, a także publikacje w Elle Decoration oraz White Mad.

TDA, to międzynarodowy konkurs dla architektów, projektantów i studentów. Dedykowana platforma www.tubadzin.pl/design, to przestrzeń inspiracji i ekspresji, która wyzwoli w Was nieograniczony potencjał projektowy.

Zapraszamy do dołączenia do projektu!