Ruszyła rekrutacja na semestr letni dla kierunku Fizjoterapia!

Dodano dnia: 15 listopada 2019

Zapraszamy na studia w semestrze letnim na kierunku Fizjoterapia. To szansa dla wszystkich osób, które z rożnych powodów nie mogły rozpocząć studiowania od października. Dzięki takiemu rozwiązaniu student nie traci roku i może kontynuować swoją edukację wg wcześniejszych planów.

W semestrze letnim oferujemy kierunek Fizjoterapia (studia jednolite magisterskie) w trybie niestacjonarnym lub stacjonarnym  i trzy bardzo aktualne i porządane a rynku specjalności do wyboru:

- Hipoterapia i dogoterapia w fizjoterapii
- Fizjoterapia w sporcie i odnowie biologicznej
- Fizjoterapia wieku senioralnego

Kierunek Fizjoterapia gwarantuje szerokie uprawnienia po ukończeniu studiów, które dodatkowo można poszerzyć o oferowane przez nas różnorodne kursy i uprawnienia ( np. masażu, terapii manualnej, fizykoterapii sportowych dyscyplin paraolimpijskich, fizjoterapii w sporcie wyczynowym, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej bądź możliwość zdobycia uprawnień: żeglarskich, ratownika medycznego).

Dlaczego warto wybrać studia u nas na tym kierunku?

Uczelnia oferuje bardzo dobre warunki studiowania, wszystkie udogodnienia znajdują sie w jednym miejscu na terenie kampusa:

• do dyspozycji studentów jest OSiR Angelica wraz z basenem,  jacuzzi, halą sportową, siłownią, sauną, Centrum Rehabilitacji,;
  • dogodna lokalizacja Uczelni, łatwy i szybki dojazd, na ternie znajduje sie duży parking dla studentów a dla Studentów zamiejscowych oferujemy zakwaterowanie w Domu Studenta na terenie kampusa;
  • Uczelni działa we współpracy i w oparciu o dwa dobre Szpitale: Pabianickie Centrum Zdrowia  i Szpital im. Karola Jonshera;
  • Kadrę stanowią specjalisci w swoich dziedzinach, uznani na szczeblu krajowy i zagranicznym;
  • odpowiednio wyposażone pracownie do zajęć praktycznych: sala z kinezjoterapii, fizykoterapii, masażu i inne;
  • współpracujemy z najlepszymi firmami produkującymi sprzęt rehabilitacyjny: Technomex, Koordynacja i inne.

Co jest potrzebne by dostać się na kierunek?

- świadectwo maturalne
- Rozmowa kwalifikacyjna
- Zaświadczenie lekarskie od lekarza pracy

Więcej informacji o samym kierunku znajduje się pod linkiem http://wsinf.edu.pl/p-23-Fizjoterapia