Wystawa prac wykładowców i dyplomantów Wydziału Sztuk Pięknych i Projektowych.

Dodano dnia: 10 kwietnia 2019

Zapraszamy w najbliższy piątek (12 kwietnia) o godz.18.00 do Galerii Sztuki Stacji Nowa Gdynia k/ Zgierza na wernisaż z okazji 21. rocznicy utworzenia Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi. Swoje prace pokażą wykładowcy i dyplomanci Wydziału Sztuk Pięknych i Projektowych.

Kadra Wydziału to doświadczeni pedagodzy, a jednocześnie artyści o dużym dorobku twórczym. Na wystawie zobaczymy prace: Andrzeja Jocza, Ryszarda Hungera, Andrzeja Grendy, Tamary Sass, Ewy Lesser, Szymona Sobczaka, Michała Matysiaka, Bartosza Hungera, Łukasza Przybylaka, Marty Tołkacz, Doroty i Marka Herbika. Każdy z pedagogów pokaże jedną lub dwie prace, charakterystyczne dla swojej twórczości. W drugiej części wystawy pokazane zostaną najlepsze dyplomy z uczelnianego archiwum, które mogą świadczyć o poziomie kształcenia.

Wernisaż – 12 kwietnia o 18.00 w Stacji Nowa Gdynia.

Zapraszamy!!!