UTW - wręczono dyplomy

Dodano dnia: 5 marca 2019

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w dniu 5 marca br, tradycyjnie  o godz. 10.30 w Sali B109, nastąpiła inauguracja  XIX semestru Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności.

Podczas inauguracji, w uroczystej atmosferze i w obecności  licznego audytorium,  Słuchaczom zostały wręczone dyplomy z drobnymi upominkami i życzeniami  zadowolenia z  uczestnictwa w zajęciach i dalszej współpracy. Dyplomy miały różne kategorie w zależności od liczby ukończonych semestrów i tak Słuchacze rozpoczynający semestr:

- siódmy , otrzymali Dyplom  Licencjata  Seniora UTW,

- jedenasty – Dyplom Magistra Nestora UTW,

- dziewiętnasty – Dyplom  Doktora Senioris Causa UTW ( wręczany po raz pierwszy).

W dowód uznania zasług w tworzeniu i pomoc w funkcjonowaniu Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności Dyplom  Doktora Senioris Causa UTW został wręczony dr Halinie Klepacz.

Po uroczystości wręczenia dyplomów , wykład inauguracyjny pt. „Maja Berezowska - subtelna skandalistka”  wygłosiła dr Halina Klepacz.