4Developers Łódź 2018 - dla 5 studentów WSIU bezpłatne wejściówki

Dodano dnia: 17 października 2018

4Developers Łódź to lokalna edycja największego Festiwalu technologicznego w Polsce !

Wydarzenie o charakterze edukacyjnym i integrującym lokalną społeczność programistyczną. Program obejmuje wykłady w ramach czterech ścieżek tematycznych: .NET, C++, Java oraz Soft Skills. Prezentować będą doświadczeni prelegenci, znani z ogólnopolskiej sceny IT.

Łódzka edycja Festiwalu to:

• 1 Dzień - Pełen praktycznych prelekcji w małych grupach. Stawiamy na jakość i odpowiadamy na aktualne potrzeby szkoleniowe łódzkiej społeczności IT.
  • 4 ścieżki -.NET, C++, Java, Soft skills & business relations - zapewniamy najlepszych praktyków z wybranych dziedzin.
  • Eksperci - Zapraszamy najbardziej znanych wyjadaczy IT ! Znacie ich z ogólnopolskiej edycji 4Developers.
  • Niezmienna formuła - Kilka ścieżek zbudowanych wokół wybranych języków programowania. Przyświeca nam idea integracji interdyscyplinarnych społeczności IT.

W ramach współpracy dla 5 najszybszych studentów, którzy polubią nasz post odnośnie wydarzenia mamy kod uprawniający do bezpłatnego wejścia. Post ukaże się dziś o godz. 12:00.

Jeżeli czujesz się członkiem społeczności IT, dołącz do nas 23 października w Łodzi!
Więcej informacji o Festiwalu 4Developers można znaleźć na stronie internetowej, na Facebooku oraz Twitterze.