VII Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa pod patronatem WSIU

Dodano dnia: 28 czerwca 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów kierunku fizjoterapii w Polsce na VII Ogólnopolską Studencką Konferencję Naukową "Pierwsze kroki naukowe młodych fizjoterapeutów". Wydarzenie odbędzie się podczas 26 Międzynarodowych Targów Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w dniach 20-22 września w łódzkiej hali Expo.

Obowiązujące terminy:

Przesłanie tematów prac do 15 sierpnia 2018 r. na adres e-mail: skn­_fizjoterapia@wsinf.edu.pl.

W treści e-maila prosimy zamieścić: imię i nazwisko autora/ów oraz nazwę uczelni. Przekazanie prezentacji oraz tekstów do publikacji w uczelnianym Forum Fizjoterapii i Kosmetologii  - przed rozpoczęciem konferencji w formie elektronicznej na ww. adres e-mail.

Do prezentacji podczas konferencji zostanie wybranych 10 prac. Czas prezentacji: 15 min. (ok. 15 slajdów)

Dostarczone prace, które  nie zostaną wybrane do prezentacji mogą być także opublikowane ww. wymienionym „Forum…” i prosimy autorów o wyrażenie zgody na ich publikację. Konferencję rozpocznie wystąpienie  Prof. Jana Szczegielniaka (Konsultant krajowy ds. fizjoterapii) Temat: „Co nowego w wirtualnej rzeczywistości”

Udział w konferencji zostanie potwierdzony certyfikatem. W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt e-mailowy: skn­_fizjoterapia@wsinf.edu.pl lub tel.: 732 680 605 (Filip Heinrich - przewodniczący SKN Fizjoterapii WSIU w Łodzi).

Szczegóły: http://wsinf.edu.pl/p-120-Konferencje