Nowe Koło Naukowe

Dodano dnia: 12 marca 2018

W dniu 13.03.2018 o godz. 14:15 w sali A226 odbędzie się zebranie organizacyjne nowo powstającego Informatycznego Koła Naukowego naszej Uczelni. Gorąco zapraszamy wszystkich studentów, zarówno studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych. W ramach Koła będziemy zajmować się szeroko pojętą integracją nowoczesnych technologii informatycznych z metodami sztucznej inteligencji, realizując wspólnie pasjonujące, praktyczne projekty. Nie możesz dotrzeć na spotkanie? Napisz do koordynatora Koła, dr Krzysztofa Rychlickiego-Kiciora (krzysztof_rychlicki-kicior@wsinf.edu.pl). Uczestnictwo w Kole nie wymaga ciągłej, regularnej obecności na zebraniach – najważniejsza jest praca własna, pasja i zaangażowanie!