INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2017/2018

Dodano dnia: 26 września 2017

Kanclerz, Rektor i Senat Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności mają zaszczyt zaprosić na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2017/2018, która odbędzie się w auli 308 (budynek A) Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi, przy ul. Rzgowskiej 17a ,7 października o godz. 10:00.

Program Inauguracji Roku Akademickiego 2017/2018

1. Otwarcie uroczystości, godz. 10:00.
2. Przemówienie inauguracyjne JM Rektora Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności dr Jarosława Andrzeja Szczepka.
3. Wystąpienie Kanclerza Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi Pani Anieli Bednarek.
4. Wyróżnienia dla najlepszych studentów.
5. Uroczysta Immatrykulacja.
6. Wykład inauguracyjny: „Dzieci IV rewolucji przemysłowej - świat po roku 2020” - prof. nadzw. dr hab. Robert Kozielski

dr hab. Robert Kozielski - wykładowca na Uniwersytecie Łódzkim, stypendysta Fundacji Fulbrighta (USA, Willamette University) oraz członek Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk. Uzyskał tytuł Chartered Marketer wydawany przez The Chartered Institute of Marketing w Londynie – największą i najstarszą na świecie instytucję szkoleniowo-konsultingową specjalizująca się w dziedzinie marketingu. Dyrektor Polsko-Amerykańskiego centrum Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, członek Rady Doradczej(„Advisory Board”) Minot State Universoty, USA. W 1999 roku stworzył pierwszy w Polsce ośrodek szkoleniowo-egzaminacyjny The Chartered Institute of Marketing (CIM). Trzynaście lat temu (2004) założył firmę Questus, która jest obecnie największym w Polsce akredytowanym Centrum Instytutu Londyńskiego i jedynym ośrodkiem w Polsce, który prowadzi programy przygotowujące do egzaminów w całym kraju. W ciągu dwudziestoletniej pracy szkoleniowo-konsultacyjnej pracował między innymi z takimi firmami jak Unilever, Microsoft, Hewlett-Packard, Merck, Danone, Johnson&Johnson,Bayer, mBank, Aflofarm, Tubądzin, Polpharma, Merck, Abbott, LOTOS i inne.

Serdecznie zapraszamy!