Brawurowe obrony prac naszych studentów

Dodano dnia: 21 lipca 2017

Czas wakacyjny to dla jednych czas relaksu i odpoczynku a dla innych to czas wytężonej pracy i podsumowania całych studiów. Chociaż miasto ma teraz bardziej leniwy rytm u nas praca wre!

Za nami brawurowe obrony naszych studentów z kierunku Artystyczna Grafika Komputerowa. Po raz kolejny jesteśmy pod wrażeniem przygotowanych przez nich prac i jesteśmy niesamowicie dumni i spokojni o ich dalszą drogę zawodową.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z galerią zdjęć z obron studentów:

Adriana Janiaka
Temat pracy praktycznej: Opracowanie graficzne imprezy motocyklowej+księga znaku.

Oleny Kuts, obrona pracy licencjackiej z grafiki projektowej.
Temat pracy praktycznej: Ilustracje do wierszy Roberta Roźdiestwienskiego.

Pauli Polańskiej
Obrona licencjacka z kierunku: grafika specjalność: grafika projektowa
Temat pracy praktycznej: Cykl plakatów kulturalnych o tematyce muzycznej.

Jeszcze raz gratulacje!

Awszystkich zainteresowanych studiowaniem u nas, zapraszamy do szybkiej rejestracji ONLINE bądź odwiedzenia nas w siedzibie uczelni na ul.Rzgowskiej. Jesteśmy tez do Waszej dyspozycji pod adresem rekrutacja@wsinf.edu.pl , tel. 42 27 50 159.

Serdecznie zapraszamy!