Pseudokod, algorytmy i zapytania SQL, czyli matura z informatyki 2017 - sprawdź czy zdasz

Dodano dnia: 18 maja 2017

W tym roku ponad 7.5 tys. maturzystów przystąpiło do egzaminu maturalnego z Informatyki. W środę, 10 maja br. absolwenci szkół średnich oraz technikum zmierzyli się z egzaminem z wybranego przez siebie przedmiotu dodatkowego. Egzamin składał się z dwóch części, z czego na każdą z nich zdający miał pełną godzinę zegarową. Arkusze egzaminu maturalnego z Informatyki możecie zobaczyć poniżej i podjąć wyzwanie rozwiązania tegorocznych zadań. Jak je oceniacie, były łatwe, czy trudne? My już czekamy na przyszłych studentów informatyki na naszej uczelni. Trzymamy kciuki za wyniki matur, które ukażą się już 30 czerwca br.

Sprawdź naszą ofertę studiów

Studiuj tak jak lubisz na Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności – szybka rekrutacja!

ARKUSZ MATURALNY INFORMATYKA 2017