Chcesz zostać naszym studentem? Przygotuj się wcześniej!

Dodano dnia: 10 maja 2017

Wystarczą 3 kroki, by stać się studentem Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi.

Sprawdziłeś ofertę i jesteś zainteresowany studiami na naszej uczelni? Przed przystąpieniem do procesu rekrutacji zapoznaj się  z opisami kierunków i cenami oraz sprawdź zasady naboru.

1. Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego tutaj, bądź przyjście do Punktu Rekrutacji lub Dziekanatu. Wygenerowany plik PDF wraz z pozostałymi dokumentami wymaganymi w procesie rekrutacji należy dostarczyć do Punktu Rekrutacji lub przesłać pocztą lub kurierem - pamiętaj o potwierdzeniu odbioru.
  2. Po uzupełnieniu formularza rekrutacyjnego na stronie internetowej, należy uiścić opłatę rekrutacyjną na konto Uczelni (w wygenerowanym pliku, znajdziesz wszystkie niezbędne dane do przelewu). Opłaty rekrutacyjnej możesz dokonać również podczas składania dokumentów w Kasie Uczelni - w razie problemów technicznych możesz dzwonić do Kwestury - obsługa studenta: 42 27 50 123.
  3. Ostatnim krokiem jest złożenie dokumentów rekrutacyjnych w Punkcie Rekrutacyjnym, bądź Dziekanacie, gdzie podpisywana jest umowa o świadczeniu usług dydaktycznych Uczelnią. Potwierdzeniem przyjęcia na studia jest decyzja Dziekana o przyjęciu na studia kandydata, wydawana przez Dziekanat WSIU. Studenci są informowaniu mailowo o przyjęciu na studia.

Tak szybka rekrutacja pozwoli Ci pomyślnie przejść wszystkie etapy i rozpocząć studia w Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności w Łodzi.

Zapraszamy do kontaktu z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania:

•  e-mail: rekrutacja@wsinf.edu.pl,
  • tel.: 42 27 50 159.

Dział Rekrutacji:
adres: 93-008 Łódź, ul. Rzgowska 17 a, Budynek B, pok. 119
e-mail: rekrutacja@wsinf.edu.pl

Godziny pracy działu rekrutacji (w wakacje):
poniedziałek, środa, czwartek: 8:00 – 16:00
wtorek, piątek: 9:00 - 17:00