Co ma wspólnego gra wiedźmin 3 i WSIU?

Dodano dnia: 19 maja 2015

W dniu dzisiejszym (19 maja 2015r.) Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności podpisała porozumienie o współpracy z CD3D Sp. z o.o. . To wyjątkowa dzień dla nas, dla naszych studentów  i dla CD3D z kilku powodów.

Współpraca Uczelni z CD3D to m.in.:

• wykłady eksperckie dla osób zainteresowanych tematyką druku 3D,
  • przygotowanie studentów Artystycznej grafiki komputerowej do projektowania pod druk 3D,
  • możliwości korzystania z drukarek 3D znajdujących się na terenie firmy,
  • modyfikowanie programu kształcenia pod kątem oczekiwań rynku pracy.

Dzięki firmie CD3D powstał niesamowity i unikatowy gadżet dla fanów gry Wiedźmin 3, która miała swoją premierę dziś w nocy. Najwytrwalsi fani stali w kolejkach po grę od godzin popołudniowych, aż otrzymali ją około 4 nad ranem!

Podstawka pod pada dla PS  w kształcie medalionu Wiedźmina – Wilk to unikatowy gadżet dla 100 wybranych blogerów, youtuberów oraz redaktorów serwisów gamingowych. Został  on  stworzony na potrzeby projektu realizowanego przez PlayStation Polska.  CD3D za zadanie miało w pierwszej kolejności dostosować otrzymany plik pod kątem druku 3D i odpowiednio zmodyfikować go, by wilki bez problemu mieściły pada. Gadżet był pakowany w specjalne pudełka i  takie sety powędrowały do szczęśliwców.

Cieszy nas to tym bardziej , że jako uczelnia należymy do klastra gier GAMEDEV i tematyka gier, ich tworzenia oraz projketowania jest nam bardzo bliska.

Ciekawostki:

• na realizację zamówienia CD3D miało tylko 2 tygodnie,
  • firma musiała wydrukować 100 szt. gadżetów,
  • nad produkcją pracowało 7 maszyn,
  • proces trwała 24 h na dobę 7 dni w tygodniu.

Dzięki profesjonalizmowi firmy CD3D całe zamówienie już trafiło do rąk nowych posiadaczy.
Naszych studentów zachęcamy do bacznego obserwowania dalszych wspólnych poczynań Uczelni  z nowym partnerem!

Oni już się pochwalili swoim gadżetem:

AUTOR ZDJĘCIA: Maciej Budzich,

Źródło:https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10206737531897605&set=a.3160808299823.164193.1253765602&type=1