Chcesz pracować dla najlepszych? Nasi studenci to robią!

Dodano dnia: 10 lipca 2016

Wybór studiów i kierunku to ważna rzecz. Z naszej strony staramy się dbać o to, by na każdym kierunku przekazać studentom, jak najwięcej wiedzy, podanej w przystępny sposób przez wykładowców z bogatym dorobkiem naukowym. Dbamy o to, by każdy student mógł posmakować jak wygląda praca na danym kierunku, poprzez staże i praktyki , o które dba nasze Akademickie Biuro Karier. A duma nas rozpiera kiedy nasi studenci lub absolwenci podejmują wymarzoną dla siebie pracę.

Prezentujemy sylwetki dwóch studentów Wydziału Sztuk Pięknych i Projektowych WSIU. Wydział ten, to doskonale połączenie sztuki i techniki, profesjonalnej kadry, współpracy z firmami, które są na bieżąco z trendami. Studia u nas to świat druku 3D, wirtualny świat, świat opakowań, projektowania użytkowego i wiele, wiele więcej, a wszystko pod okiem najlepszych specjalistów.

Igor Derbis oraz Maciej Laszkiewicz to studenci Artystycznej Grafiki Komputerowej, którzy pracują dla twórców gry Wiedźmin w warszawskiej firmie CDA PROJECT RED.  Jak zaczęła się ich przygoda na studiach, opowiada Igor Derbis:
- cały proces rekrutacji trwał miesiąc. Składał się ze skrupulatnego złożenia CV i listu motywacyjnego w języku angielskim oraz dostatecznie dobrego portfolio. Kolejnym etapem był test naszych umiejętności, po którym czekały nas rozmowy rekrutacyjne w siedzibie CD PROJECT RED w Warszawie. Gdy wszystkie etapy przeszliśmy pozytywnie, otrzymaliśmy maila zapraszającego nas do rozpoczęcia współpracy - tak  się to zaczęło.
Nasi studenci rozpoczęli współpracę od pracy nad grą karcianą "Gwent". - Każdy z nas robi to co chciał - wspomina Igor, ja zajmuję się Grafiką 3D, a Maciek Grafiką 2D.

Igor i Maciej znaleźli swoje wymarzone zajęcie i pracę, rozwijają swoje umiejętności i naukę pozyskaną dzięki studiom w Wyższej Szkole Infomratyki i Umiejętności. Jeżeli tak jak oni chcesz tworzyć grafiki, projektować gry, programować  i wiele innych rzeczy, wybierz przyszłościowy kierunek, który pozwoli Ci na pracę, która będzie Twoją pasją i zapewni ciągły rozwój i bezpieczeństwo finansowe.

Studiuj u nas Artystyczną Grafikę Komputerową i Architekturę Wnętrz na Wydziale Sztuk Pięknych i Projektowych

SZYBKA REKRUTACJA ONLINE