Gośćmi WSIU będą twórcy pierwszego w Polsce hackathonu dedykowanego technologii HoloLens

Dodano dnia: 9 maja 2017

Lubisz wyzwania i interesuje Cię najnowsza technologia? A może chcesz wziąć udział w wyjątkowym projekcie? Zbierz zespół i zgłoś się do udziału w pierwszym w Polsce hackathonie dedykowanym technologii HoloLens. W hackathonie weźmie udział 12 zespołów, które przez 48 godzin będą miały szanse stworzyć swój własny, niepowtarzalny projekt pod okiem specjalistów.

Nie znasz HoloLens? Nie szkodzi. UNIT9 Hackathon to świetna okazja zarówno dla tych, którzy mieli już okazję pracować z HoloLens, jak i dla tych, dla których będzie to pierwsze spotkanie z tą technologią. Aby wziąć udział w zabawie wymagana jest podstawowa znajomość Unity. Hackathon to nie tylko szansa na realizację własnego projektu, lecz również część merytoryczna prowadzona pod okiem specjalistów i świetna okazja do zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu tworzenia aplikacji na HoloLens.

Dla naszych studentów razem z zespołem Le Polish Bureau przygotowaliśmy możliwość spotkania się z twórcami w trakcie trwania zajęć na uczelni. Organizatorzy odwiedzą mury naszej uczelni w środę – 10 maja oraz w sobotę 13 maja. Będzie to  okazja do zadawania pytań dotyczący nowych technologii oraz dowiedzenia się więcej o technologii HoloLens, jak i o całej firmie UNIT9.

Organizatorem wydarzenia jest Le Polish Bureau - polski oddział interaktywnej firmy produkcyjnej UNIT9. Partnerami wydarzenia są Urząd Marszałkowski, Coca-Cola oraz Microsoft.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora: http://vrchallenge.io/