Studenci z Ukrainy w WSIU - Projekt Współczesna edukacja i tendencje rozwoju rynku IT

Dodano dnia: 10 marca 2017

W dniach 27.02-3.03 w ramach projektu nt. Współczesnej edukacji i najnowszych tendencji rozwoju rynku IT, gościliśmy studentów i wykładowców z Akademii Narodowej Technologii Żywności (Odessa) oraz przedstawicielkę Lwowskiej Szkoły Biznesu przy Ukraińskim Uniwersytecie Katolickim (Lwów) dr Ulanę Hoszko. Wizyta została bardzo dobrze odebrana przez uczestników, co mamy nadzieję zaowocuje nadchodzącą rekrutyacją na rok akademicki 2017/2018.  W ramach stażu młodzież z Ukrainy uczestniczyła wzwiedzaniu łódzkich firm IT - Dell oraz Liki Solutions, warsztatach prowadzone przez naszych wykładowców i pracowników oraz zapoznaniu się z naszą uczelnią i ofertą edukacyjną.

Dziękujemy za wizytę!