KOSMETOLOGIA W NOWOCZESNEJ DERMATOLOGII - STUDIA PODYPLOMOWE

Dodano dnia: 9 marca 2017

Pierwszy zjazd dla studentów studiów podyplomowych na kierunku Kosmetologia w nowoczesnej dermatologii odbędzie się w dniach 25-26 marca 2017 roku.

Rekrutacja na semestr letni prowadzona będzie do 15 marca 2017 (lub wyczerpania miejsc).

REKRUTACJA STUDIA PODYPLOMOWE

Wybierając kierunek Kosmetologia w nowoczesnej dermatologii na studiach podyplomowych studenci rozszerzają wiedzę z zakresu zabiegów dermatologii estetycznej wykorzystywanych w terapii starzenia się skóry, takich jak: lasery, fale radiowe, fotoodmładzanie, toksyna botulinowa, mezoterapia igłowa i bezigłowa, oraz poznają metody postępowania w przypadkach częstych problemów estetycznych takich jak: przebarwienia skórne, zmiany naczyniowe na twarzy i kończynach, zabiegi lipolizy lekarskiej.

Po uzyskaniu dyplomu o tej specjalności możesz:

• współpracować z lekarzem dermatologiem;
  • asystować przy wykonywaniu różnego rodzaju zabiegów i terapii,
  • możesz również pod nadzorem lekarza przygotować pacjentów do zabiegów prowadząc kuracje kosmetyczne.

Więcej informacji dotyczących kierunku znajdziesz tutaj.

KONTAKT:
Piotr Kozłowski
Dział Rekrutacji Studiów Podyplomowych
s. 108, bud, B
E-mail: podyplomowe@wsinf.edu.pl

• kontaktować można się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00
  • Kwestionariusz osobowy oraz wymagane dokumenty na studia podyplomowe można składać w pokoju 108, budynek B w siedzibie Uczelni
  • Słuchacze studiów podyplomowych wnoszą opłaty związane ze studiami na konto:
    PKO BP VI O/ŁÓDŹ 31 1020 3408 0000 4602 0020 2259

Severity: Core Warning