Nowa odsłona strony Uczelni

Dodano dnia: 7 marca 2017

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że od dnia 7 marca strona internetowa Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności otrzymała nowy wygląd i odświeżoną formę.

Postanowiliśmy odświeżyć szatę graficzną strony oraz dokonać zmian, które przyczynią się do jeszcze bardziej intuicyjnego i wygodnego korzystania z niej.

Sama struktura menu, jak i jego zawartość nie uległa drastycznej zmianie, co pozwoli na swobodne korzystanie z jej zasobów osobom, które przyzwyczaiły się do dotychczasowej formy i układu strony, a nowym odwiedzającym z pewnością pozwoli na łatwe dotarcie do ważnych dla nich informacji.

Przez pewien czas będzie dostępna opcja przejścia do  starej strony Uczelni pod adresem www.old.wsinf.edu.pl (ważne: od tego momentu stara strona nie jest już aktualizowana). Link do starej strony znajduje się także na podstronach w sekcji "Przydatne linki".

Od stycznia wszyscy mieli możliwość testowania nowej strony w wersji beta. Jesteśmy jeszcze w trakcie wprowadzania ostatnich zmian i poprawek. Będziemy niezwykle wdzięczni za przesyłanie wszystkich uwag i sugestii odnośnie nowej strony pod adres info@wsinf.edu.pl

Liczymy, że nowa odsłona strony dostarczy pozytywnych wrażeń i pozwoli na wygodne korzystanie z jej zasobów.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem e-mail: info@wsinf.edu.pl oraz nr tel. 42 27 50 144.